Picture
In ad coupons (must spend $10)
- 4 for $9.88 Coca Cola Products

* use (2) $1.00/2 when you buy Diet Coke or Caffeine Free
= $7.88 for (4) 12 packs, or $1.97
* this is a good price for COKE


- 4 for $.9.88 Pepsi Products

- $.38 Dannon Yogurt
use the $1/10 or $.40/6 from 1/30 SS
Final Cost $.28-$.34 ea

- Get a $5 coupon, good OYNP when you buy $15 worth of participating Unilever products

-Purchase $25 of P&G products in 1 transaction and get 1 year subscription to National Geographic Magazine or National Geographic Kids Magazine

- Save $3.99 on Water when you purchase any 4 participating Kellogg cereals (on sale 4/$8.88)
use the $1/2 Kellogg's from 3/6 RP or $1/2, $1/3 Kellogg's from HERE



Deals:

Palermo's Pizza 6 for $8.88 or $1.48 a piece
use (3) $1/2 from here
= .98 a pizza (good price)

* limit 6


Jumbo cantaloupes $.99

Seedless navel oranges 4lb bag $2.50


Green giant red potatoes 5lb bag $2.50


Giorgio whole white mushrooms 8oz $1.50


Green peppers $1


Radishes 16oz bag $1


Sanderson Farms drumsticks, thighs, or wings $.98/lb


Land O' Frost deli shaved lunchmeat $1.67

use the $1/1 from HERE (coupon in right hand corner)
Final Cost $.67

Land O' Frost smoked or maple canadian bacon $2

use the $1/1 from HERE
Final Cost $1

Butterball turkey polska, smoked sausage, turkey or chicken strips, breakfast sausage $2.50

Butterball turkey bacon $1.25

Butterball turkey bologna $2

Butterball turkey lunchmeat $3

use the $.55/1 from 1/16 SS

Oscar Mayer turkey franks $1.67


Fast Fixin frozen bagged meat products $4.99

use the $1.25/1 or $1/1 from March AY
Final Cost $3.74-$3.99

Kellogg's pop tarts $1.67

use the $1/2 from 2/6 RP or the $1/3 from 3/6 RP
Final Cost $1.17

Vlasic relish $.99

use the $.55/1 from 6/27 SS or use the $.55/1 from here
Final Cost $.44

Vlasic pickles $1.33

use the $.55/1 from 6/27 SS or use the $.55/1 from here

Final Cost $.78

Louisiana hot sauce $1.99

use the $1/2 from 1/16 SS, 1/30 SS
Final Cost $1.49 ea

Bimbo or Arnold bread $.99


Gatorade 32oz $.79


Propel fitness water 24oz $.50


Dutch Farms cheese-shredded or bars $1.50

use $.50/2 from SS
= 2.50 for 2 or $1.25 for 1


Welch's healthy start 100% juice $2.69

use the $1/1 from 1/16 SS, 2/27 SS
Final Cost $1.69

Kaukauna cheese cups $3.50

use the $1.50/2 from 1/30 SS
Final Cost $2.75 ea

Silk PureAlmond milk 64oz $2.50

use the $1/1 from HERE, $.75/1 from HERE
Final Cost $1.50

Jimmy Dean skillets $3.50

use the $1/1 from 2/6 RP, 3/6 RP, HERE, HERE
Final Cost $2.50

Tony's pizza $1.25

use the $1/2, $.50/2 from 2/13 SS
Final Cost as low as $.75 ea

Shedds country crock $1.79

use the $.40/1 from HERE
Final Cost $1.39

Ragu pasta sauce $1.67

use the FREE pasta wyb 2 ragu from 3/13 RP

Wishbone salad dressing $1.67

use the $.40/1 from HERE
Final Cost $1.27


Keebler Townhouse Crackers 2 for $5
use $1/2 from here
= 2 for $4 or $2.00 a box

 


Comments




Leave a Reply